Juuksepikenduste baaskursus

Cybercat pakub võimalust õppida juuste pikendamist individuaalse kava järgi tõeliste meistrite käe all. Õpetame juuste pikendamist keratiinkinnitusega. Koolitusel on korraga üks õpilane, st. et tegeleme ainult temaga ja aitame tal omandada vajalikud oskused juuksepikenduste paigaldamiseks ja/või hoolduse teostamiseks. Oleme veendunud, et juuksepikendajana töötamiseks vajalikud oskused on võimalik omandada vaid läbi tegeliku praktika ning seetõttu hõlmab meie koolitus paigaldust ja hooldust päris inimesele. Koolituste jaoks on vaja leida modellid: üks, kellele saaks paigaldada juuksepikendused ja teine, kellele oleks võimalik teha hooldus. Võib ka nii, et koolituse teine päev (täiend- või hoolduse koolitus) teha paari kuu pärast, siis saab hoolduse teha samale modellile, kes oli esimesel koolituse päeval. Vajadusel leiame modellid Teie jaoks ise. Modellile paigaldatavate salkude hind lisandub koolituse maksumusele va. juhul, kui leiate modelli, kes on nõus juuksepikendused ise ostma.

KERATIINPIKENDUSTE PAIGALDAMISE KOOLITUSE hind on 300 eurot. Lisaks tuleb tasuda modellile kuluva materjali eest, selle hind oleneb modelli juuste paksusest, tavaliselt 300 - 600€. Koolitus kestab orienteeruvalt 1 tööpäev (8 tundi), täpse kava lepime eelnevalt kokku.
Koolituse järgselt on võimalik osta ka juuksepikenduste paigaldaja stardipakett (sõltuvalt soovitud vahenditest maksab 100 – 150 eurot).

KERATIINPIKENDUSTE HOOLDUSE KOOLITUSE hind on 300 eurot. Selle koolituse puhul materjali tasu juurde ei lisandu, välja arvatud juhul, kui kliendile on vaja hoolduse käigus pikenduse salke lisada. Koolitus kestab orienteeruvalt 1 tööpäev (8 tundi).

KERATIINPIKENDUSTE TÄIENDKOOLITUS on mõeldud juba töötavatele juuksepikenduste paigaldajatele oma oskuste lihvimiseks.

Täiendkoolituse käigus on võimalik õppida seda, kuidas teha väiksemaid kinnitusi - võtame läbi nii mini-, mikro-, kui ka lapikud kinnitused. Puhas töö ning mugavad kinnitused, mis ei aja karvu ega libise peast, aitavad kasvatada rahulolevat klientuuri.

Koolitust on võimalik läbida nii paigalduse, kui ka hoolduse modellile. Paigaldades lisandub modellile kuluva materjali hind, mis oleneb modelli juuste paksusest, tavaliselt 300 - 600€.

Koolituse hind on 500€ ning see sisaldab ka spetsiaalseid mikrokinnituste tegemiseks mõeldud paigaldustange. Koolituse läbinutele väljastame tunnistuse.